Miks see leht loodud sai

See leht  sai alustatud minu poolt, aga mind inspireerisid teised. Eriti tugevalt on seda teinud Marlen Vassil ja Annike Laving. Nemad juba ei lase mul igavust tunda ja innustavad mind olema parem ratsanik ja treener . Selleks tuleb mul üsna tihti mugavustsoonist välja tulla. Soovin, et see koduleht oleks mitte ainult minu vaid meie ehk kõik, kes vähegi huvitatud on. Üks on liiga väike number, et teha suuri tegusid.
 Mõte on ühendada treenereid ,  koolitajaid ja lihtsalt hobusehuvilisi. Saame üksteisele nõu anda ja vajadusel ka koos treenida. Ise püüaksin leida erinevaid koolitajaid, kes saaksid meid aidata oma teadmistega. Väga oodatud on arutelud ja soovitused. Kui oled ise hea koolitaja, siis võta minuga ühendust või  kui on mingi kindla teema vastu huvi, siis annan parima, et leida koolitaja.
Muidugi olen ka ise treener ja mind võib kutsuda trenni andma.  Kui ise ei oska aidata, siis aitan leida inimese kes oskab.

Veidi infot minu kohta

Kui tahad teada, kes ma olen siis alljärgnevalt veidi kirjutan.
Olen täiesti tavaline inimene, kes on olnud hobusehull sellest ajast peale kui ma päris pisike olin.  Mul väga vedas kui sattusin lapsena Nancy talli ja sealt edasi groomiks Marlen Vassilile. Kui olin umbes 15a. sain ma võistelda juba meistrivõistlustel sellise hobusega nagu Zäz. Ta oli imeline hobune minusugusele päkapikule. Pisike ja üsna lihtne. Ta õpetas mind palju. Hiljem andis ka Marlen oma hobuseid mulle sõitmiseks ja võistlemiseks. Võistlustel olin üsna edukas. Tavaliselt esimese kolme seas. Muidugi olen ka mina kogenud mitmeid ebaõnnestumisi ja olnud ka tagant poolt esimese kolme seas. Kui Marlen Itaaliasse läks, siis tegin rohkem Annike Lavinguga koostööd. Ta on olnud mulle väga hea sõber ja mentor. Tänu temale  hakkasin ma  koolisõidu kohtunikuks
Praegu olen siis ise treener ja  kohtunik. Aasast 2016 olen ratsutanud pigem vähe kuna sain lapse, aga nüüd õnneks olen aina rohkem sadulasse tagasi saanud. Olin 1,5 aastat Kregleni ratsa koolis grupi treener. Praegu käin eratrenne andmas igal pool Harjumaal, kuid põhiliselt töötan Veskimetsa ratsa baasis ratsutamise simulaatoriga.
Missioon on tuua teadmisi ja teadlikust  meie hobuinimesteni. Vajad rohkem infot minu kohta, siis küsi. Mul on isegi CV olemas.   

emu
alps ja asta
Favo
christal peatus
christal hyppe