Kontakti pilt

Kersti Tael
E- mail.     taelkersti@gmail.com
Tel.nr.              +372 56619997
Annan trenne põhiliselt Harjumaal. Kui huvi suurem, siis sõidan ka kaugemale. Samuti võin treenida sinu hobust. Hobuse treenimise hind jääb 10-15 euro vahele ja ratsutamise trenn on 20 eurot 45 min. Kui oled Tallinnast kaugemal kui 20km, siis pean lisama kütusekulu.

MEIE MEESKOND

Koos on lihtsam ja lõbusam

Kontakt

Marlen Vassil

E.mail: vassilmarlen@gmail.com
Elab hetkel Itaalias, kuid aeg- ajalt satub ka Eesti.
Pakub nii teoreetilist kui praktilist õpet hobuste koolitamisel, järgides nii eetilisi kui teaduslikke põhimõtteid ning kombineerides praktilist õpet oma laiapõhjalise kogemusega. 
Facebook :https://www.facebook.com/Marlen-Vassil-Hobuste-koolitamine-ja-treening-200816910772928/about/?ref=page_internal

 

annike

Annike Laving

E- mail. alaving73@gmail.com
Tel. nr. +372 56661122
Piirkond Harjumaa  aga suurema soovi korral võib ka kaugemale sõita.
EKR-3 taseme treener, ERL Koolisõidukohtunik 3, NH, GP; ERL korrapidaja. Annikese jaoks on ülioluline hobuse heaolu, nii et treeningus saab kindlasti suurt tähelepanu lisaks ratsanikule ka hobune. Vajadusel aitab üle vaadata hobuse toitumise ja varustuse sobivuse.
Tänu kohtunikutööle ja isiklikule võistluskogemusele oskab aidata ka võistlusteks ettevalmistamise juures.

Kontakt

Kätlin Leisson

E-Mail. leissonk@gmail.com 
Tel.nr. +372 5211607
Ta on erialalt loomaarst, EMÜ-s Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi lektor (üldfüsioloogia, hobuste spordifüsioloogia, hobuste söötmine, hobuste sigimine), lisaks veel ka FEI 4* kestvusratsutamise võistlusarst. Kodune elu on seotud juba ca 20a. hobusekasvatusega. Ta on põhjalikumalt harinud ennast ka hobuste toitumise alal ja pea iga-aastaselt täiendanud end (rahvusvahelistel konverentsidel, kursustel jms).

Christina Daous

E-Mail. christina@oho.tv

Christina on kultuurikorralduse erialaga produtsent. Ta töötab operatiivse juhina Daous Media&Entertainment´is ja samuti vastutava produtsendina Ohotv brändiga. Samuti on ta kirg hobused, kellega ta on pea terve oma elu veetnud.

Oho tv saab pakkuda abi sinu kodulehega. Teha nii foto kui video jäädvustusi sinu sündmustest. Samuti on väga head võimalused teha ka otseülekandeid ja koolitusi.

kontakt

Edvin Kukke

E-Mail. edvinkukke@gmail.com

Edvin võib maalida su hobusest ime kena pildi.

Karmen

Karmen Haiba

E-mail. karmen.haiba@gmail.com

Alexanderi tehnika õpetaja.

Karmenit inspireerisid õppima Alexanderi tehnika õpetajaks tema hobused ning soov mitte takistada enda teadmatusega  neil olemast võimalikult rõõmsad, terved ja koostööaldid. Alexanderi tehnika suurim kasu ratsanikele seisneb tasakaalu, tunnetuse ja teadlikkuse arendamises.