Kontakti pilt

Kersti Tael
E- mail.     taelkersti@gmail.com
Tel.nr.              +372 56619997
Annan trenne põhiliselt Harjumaal. Kui huvi suurem, siis sõidan ka kaugemale. Samuti võin treenida sinu hobust. Hobuse treenimise hind jääb 15-20 euro vahele ja ratsutamise trenn on 22 eurot 45 min. Lisaks tuleb kütuse kulu.

MEIE MEESKOND

Koos on lihtsam ja lõbusam

Kontakt

Marlen Vassil

E.mail: vassilmarlen@gmail.com
Elab hetkel Itaalias, kuid aeg- ajalt satub ka Eesti.
Pakub nii teoreetilist kui praktilist õpet hobuste koolitamisel, järgides nii eetilisi kui teaduslikke põhimõtteid ning kombineerides praktilist õpet oma laiapõhjalise kogemusega. 
Facebook :https://www.facebook.com/Marlen-Vassil-Hobuste-koolitamine-ja-treening-200816910772928/about/?ref=page_internal

 

annike

Annike Laving

E- mail. alaving73@gmail.com
Tel. nr. +372 56661122
Piirkond Harjumaa  aga suurema soovi korral võib ka kaugemale sõita.
EKR-3 taseme treener, ERL Koolisõidukohtunik 3, NH, GP; ERL korrapidaja. Annikese jaoks on ülioluline hobuse heaolu, nii et treeningus saab kindlasti suurt tähelepanu lisaks ratsanikule ka hobune. Vajadusel aitab üle vaadata hobuse toitumise ja varustuse sobivuse.
Tänu kohtunikutööle ja isiklikule võistluskogemusele oskab aidata ka võistlusteks ettevalmistamise juures.

Kontakt

Kätlin Leisson

E-Mail. leissonk@gmail.com 
Tel.nr. +372 5211607
Ta on erialalt loomaarst, EMÜ-s Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi lektor (üldfüsioloogia, hobuste spordifüsioloogia, hobuste söötmine, hobuste sigimine), lisaks veel ka FEI 4* kestvusratsutamise võistlusarst. Kodune elu on seotud juba ca 20a. hobusekasvatusega. Ta on põhjalikumalt harinud ennast ka hobuste toitumise alal ja pea iga-aastaselt täiendanud end (rahvusvahelistel konverentsidel, kursustel jms).

Christina Daous

E-Mail. christina@oho.ee

Christina on kultuurikorralduse erialaga produtsent. Ta töötab operatiivse juhina Daous Media&Entertainment´is ja samuti vastutava produtsendina Ohotv brändiga. Samuti on ta kirg hobused, kellega ta on pea terve oma elu veetnud.

Oho tv saab pakkuda abi sinu kodulehega. Teha nii foto kui video jäädvustusi sinu sündmustest. Samuti on väga head võimalused teha ka otseülekandeid ja koolitusi.

kontakt

Edvin Kukke

E-Mail. edvinkukke@gmail.com

Edvin võib maalida su hobusest ime kena pildi.

Karmen

Karmen Haiba

E-mail. karmen.haiba@gmail.com

Alexanderi tehnika õpetaja.

Karmenit inspireerisid õppima Alexanderi tehnika õpetajaks tema hobused ning soov mitte takistada enda teadmatusega  neil olemast võimalikult rõõmsad, terved ja koostööaldid. Alexanderi tehnika suurim kasu ratsanikele seisneb tasakaalu, tunnetuse ja teadlikkuse arendamises.

 

Pildi autor: Kaire Krass

Melissa-Marion Amiel

E-mail. Tr2psik@hotmail.com

Tel. +37258092136

Melissa on Eesti Ratsaspordi Liidu poolt atesteeritud treener (EKR4), kes on pidanud treeneriamet nii ratsakoolis, kui ka olnud eratreeneriks. Ta saab olla ka suureks abiks noorte hobuste ja ka probleemsete hobuste treenimisel. Lisaks on ta üks treeneritest, kes annab trenne ka simulaatoriga.

Pildi autor: Külli Teder

Meriel Isok

E.-mail. meriel@mi-equestrian.com

Hetkel treenib ja töötab Meriel Kataris Al Shaqab tallides. Ta on õppinu Hartpury Ülikoolis hobuteadust.  Hetkel saab meid aidata ja juhendada weebi keskonnas. Vahel satub ka Eesti ja siis on võimalus teda kutsuda endale trenne andma. Tema kohta rohkem infot isiklikul kodulehel.

mi-equestrian.com

Liina Raus

E-mail. liinaraus@hotmail.com

Terl. +372 56606242

Liina on suurte kogemuste- ja teadmiste pagasiga füsioterapeut. 2006. aastal lõpetas ta Tartu tervishoiu kõrgkooli ja 2013. aastal omandas Tartu Ülikoolist magistrikraadi füsioteraapia erialal.

Liina on töötanud peamiselt täiskasvanutega, kellel on nii skeleti-lihas kui neuroloogilised probleemid. Pärast kõrgkoolide lõpetamist ei ole Liina jäänud loorberitele puhkama, vaid on jätkanud enda täiendamisega. Liina on lõpetanud ratsutamisteraapia kursused ning töötanud ratsutamisterapeudina eeskätt lastega.Ta töötab koos teadliku ratsaniku treeneritega alates 2023 aasta suvest, kasutades ka simulaatori abi. Klientideks on olnud nii harrastusratsutajad kui ka sportlased.