“Käitumise kujundamine ratsaspordis.”

25.00

Kirjeldus

Kohtume zoomis 6 juuni kell 19.00-21.00. Koolitajaks Marlen Vassil. Treeneritele arvestatakse 2,5 tundi kui nad osalevad online ja registreerimisel panevad oma isikukoodi.

Keskendume põhiliselt hobuse käitumise kujundamisele, kuid igaüks saab sama põhimõtet ise ka edaspidi oma õpilaste käitumisele kohaldada.

Käitumise kujundamine on mõiste teadusest ja tõenduspõhisest praktikast, koolitusel selgitame lahti mõiste tähenduse ja olemuse. Käitumist kujundamata ei ole meil võimalik hobuseid võistlusteks ette valmistada, nii et tegelikult igaüks kasutab seda juba  – kuid selle põhimõtetest ja süsteemist teadlik olemine annab võimalusi asju veel lihtsamalt ja lausa loomingulisemalt teha. Erinevate näidete põhjal saab selgeks kuidas tagada seda, et saavutame just nimelt meie poolt soovitud käitumise hobuse poolt.

Kuidas õpetada hobusele küljendamist? Ning ka muid erinevaid koolisõiduelemente? Takistuste hüppamist või parkuuri sõitmist? Kuidas kujundamist kohaldada võimalike probleemide lahendamiseks – nii treeningus kui hobuse muus käitumises? Nt tõrkumise korral.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Käitumise kujundamine ratsaspordis.””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga